Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 23 kwiecień 2015 10:04

Śnieżne tunele w Japonii otwarte

Napisane przez MG
Śnieżne tunele w Japonii otwarte materiały prasowe

Władze Japonii otworzyły Tateyama Kurobe Alpine Route - liczącą 90 kilometrów trasę, na której turyści mijają najwyższe śniegowe ściany na świecie o wysokości do 20 metrów.

Trasę krajoznawczą między Tateyama i Omachi, co roku odwiedza milion turystów. Śnieżne tunele „Yukino-ōtani" sięgają nawet 15-20 metrów i są położone wśród szczytów trzytysięcznych szczytów na płaskowyżu Murododaira, w prefekturze Toyama i prefekturze Nagano. Tunele można podziwiać z kolei linowo-terenowej, autobusu, trolejbusu, kolei linowej lub pieszo. Największą popularnością cieszy się odcinek, na którym od kwietnia od czerwca śnieżne ściany osiągają największą wysokość, nawet do wspomnianych do 20 metrów. Później ich wysokość zmniejsza się z powodu wyższych temperatur.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.