Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
Islandia zaprasza na warsztaty
Promote Iceland, oficjalna agencja promocji Islandii, zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na warsztaty turystyczne w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki
  • Islandia zaprasza na warsztaty

Reklama

Reklama

środa, 22 kwiecień 2015 16:07

Izrael dopłaci liniom lotniczym za pasażerów

Napisane przez AG
Panorama Jerozolimy Panorama Jerozolimy AG

Ministerstwo Turystyki Izraela chce zachęcić dopłatami do pasażerów linie lotnicze do lotów jesienno-zimowych do Eljatu nad Morzem Czerwonym.

Na rejsy, które odbędą się od 6 października 2015 do 22 kwietnia 2016 roku, ministerstwo zwróci przewoźnikom lotniczym za każdego pasażera lecącego do lotniska Ovda w Ejlacie 45 euro. W sumie do miliona euro rocznie na linię lotniczą. Żeby się zakwalifikować do tej dopłaty linia musi zrealizować we wspomnianym terminie 16 lotów.
Nowa dyrektywa ministerstwa został wydana z myślą o liniach lotniczych z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jak podał Travel Daily, Izraelskie Biuro ds. Turystyki rozpoczęło już rozmowy z przewoźnika z Wysp.

 

Naama Oryan-Kaplan, dyrektor izraelskiego rządowego Biura ds. Turystyki na Wielką Brytanię i Irlandię, powiedział: „Eljat to idealnie, słoneczne miejsce na zimowy wypoczynek dla turystów brytyjskich i irlandzkich. Wiemy, że bezpośrednie loty zachęcą Brytyjczyków i Irlandczyków do odwiedzenia Eljatu i naszych wybrzeży Morza Czerwonego i poznania wszystkich atrakcji, jakie oferuje ten region."