Reklama

Reklama

Reklama

środa, 22 kwiecień 2015 16:07

Izrael dopłaci liniom lotniczym za pasażerów

Napisane przez AG
Panorama Jerozolimy Panorama Jerozolimy AG

Ministerstwo Turystyki Izraela chce zachęcić dopłatami do pasażerów linie lotnicze do lotów jesienno-zimowych do Eljatu nad Morzem Czerwonym.

Na rejsy, które odbędą się od 6 października 2015 do 22 kwietnia 2016 roku, ministerstwo zwróci przewoźnikom lotniczym za każdego pasażera lecącego do lotniska Ovda w Ejlacie 45 euro. W sumie do miliona euro rocznie na linię lotniczą. Żeby się zakwalifikować do tej dopłaty linia musi zrealizować we wspomnianym terminie 16 lotów.
Nowa dyrektywa ministerstwa został wydana z myślą o liniach lotniczych z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jak podał Travel Daily, Izraelskie Biuro ds. Turystyki rozpoczęło już rozmowy z przewoźnika z Wysp.

 

Naama Oryan-Kaplan, dyrektor izraelskiego rządowego Biura ds. Turystyki na Wielką Brytanię i Irlandię, powiedział: „Eljat to idealnie, słoneczne miejsce na zimowy wypoczynek dla turystów brytyjskich i irlandzkich. Wiemy, że bezpośrednie loty zachęcą Brytyjczyków i Irlandczyków do odwiedzenia Eljatu i naszych wybrzeży Morza Czerwonego i poznania wszystkich atrakcji, jakie oferuje ten region."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.