Reklama

Reklama

Reklama

środa, 15 kwiecień 2015 16:32

Trwa boom w turystyce niemieckiej

Napisane przez AG
Reichstag w Berlinie Reichstag w Berlinie AG

W lutym tego roku turyści wykupili w niemieckich hotelach 25,1 mln noclegów, czyli o 7 proc. więcej niż w lutym 2014 roku.

Turyści zagraniczni wykupili 4,9 mln noclegów (wzrost o 11 proc.) a krajowi – 20,2 mln (6 proc.). Łącznie, w pierwszych dwóch miesiącach tego roku, liczba wykupionych noclegów wzrosła w porównaniu z analogicznym okresem roku 2014, o 5 proc. i osiągnęła liczbę 47,6 mln.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.