Reklama

Reklama

Reklama

środa, 15 kwiecień 2015 10:49

Egipt – pierwszy kwartał lepszy niż rok temu

Napisane przez AG
Egipt – pierwszy kwartał lepszy niż rok temu AG

W pierwszym trzech miesiącach tego roku Egipt odwiedziło o 3 proc. więcej turystów niż w analogicznym okresie roku 2014. Rezerwacji na lato odnotowano o 15 proc więcej.

Minister turystyki Egiptu, Khaled Ramy, powiedział: „Ubiegły rok był pierwszym rokiem względnej poprawy sytuacji w sektorze turystycznym. Chcemy do roku 2020 osiągnąć liczbę 20 mln turystów. Przed rewolucją w roku 2011, odwiedzało nas 14,7 mln, dzięki którym turystyka zarabiała 12,5 mld dolarów."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.