Reklama

Reklama

Reklama

środa, 15 kwiecień 2015 10:32

Bardzo dobry początek roku w Stambule

Napisane przez AG
Bardzo dobry początek roku w Stambule archiwum vistiturkey

W styczniu w Stambule odnotowano 8,8 proc. wzrost liczby turystów, w porównaniu do pierwszego miesiąca roku ubiegłego. W lutym trend zwyżkowy został utrzymany – wzrost wyniósł 5,2 proc.

Liczba gości przybywających na lotniska wzrosła o 6,6 proc., zaś liczba przypływających na pokładach statków wycieczkowych – aż o 66 proc.
Najwięcej było Niemców – 119 903 (8,4 proc. wszystkich odwiedzających Stambuł). Pierwszą piątkę uzupełniają: Iran – 89 334, Rosja – 63 714, Wielka Brytania – 53 654 i Francja – 53 300.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.