Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 14 kwiecień 2015 17:40

Chorwacja – bardzo udany pierwszy kwartał

Napisane przez AG
Dubrownik Dubrownik AG

W pierwszych trzech miesiącach tego roku, Chorwację odwiedziło 485 tys. turystów, to o 19 proc. więcej niż w pierwszym kwartale roku 2014.

Liczba wykupionych noclegów wyniosła 1,3 mln (wzrost o 20 proc.).
Liczba turystów zagranicznych wyniosła 324 tys. (wzrost o 24 proc.), a liczba wykupionych przez nich noclegów – 840 tys. (wzrost o 25 proc.).
Kraje, z których zanotowano największy, w porównaniu z analogicznym okresem roku 2014, wzrost liczby turystów to: Austria (66 proc.), Niemcy (21 proc.), Słowenia (13 proc.), Włochy (6 proc.) oraz Bośnia i Hercegowina (11 proc.).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.