Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 07 kwiecień 2015 20:24

Tatry Wysokie w Wielkanoc pełne turystów

Napisane przez AG
Tatry Wysokie w Wielkanoc pełne turystów archiwum SACR

Świeże opady śniegi, słoneczna pogoda, kilka dni wolnych – wszystko to sprawiło, że w Tatry Wysokie na Słowacji na Wielkanoc tłumnie zjechali turyści. Głównie ze Słowacji i Polski.

Lenka Maťašovská, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Vysoke Tatry, powiedziała: „Byliśmy zachwyceni, kiedy w Wielką Sobotę napadałoponad 40 centymetrów świeżego śniegu. Dzięki temu, wielu naszych gości mogło wyciągnąć lub wynająć narty i pojeździć lub pobiegać na świeżym powietrzu."

Tradycyjnie w Wielkanoc, w Szczyrsbkim Jeziorze odbył się konkurs masek karnawałowych. W tym roku rywalizowała rekordowa liczba masek – 269. Najmłodszy twórca miał trzy lata, najstarszy zaś – 73. Za najlepszą jury wybrało Śpiącą Królewnę

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.