Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 07 kwiecień 2015 12:13

Antalya – pierwszy kwartał nieco gorszy niż rok temu

Napisane przez AG
Antalya Antalya

Mimo, że liczba turystów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Finlandii i Polski odwiedzających Antalyę rośnie, w sumie odnotowano 2,6 proc. spadek w porównaniu z pierwszym kwartałem ubiegłego roku.

Zdecydował o tym aż 47,4 proc. spadek liczby gości z Rosji.
W pierwszych trzech miesiącach 2015 roku, Antalyę odwiedziło 531 934, w ubiegłym roku odnotowano ich 546 008. Najwięcej było Niemców - 267 814 (+21,6 proc.). Polaków było 7 122, wzrost o 149,2 proc.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.