Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 07 kwiecień 2015 12:01

Święty Patryk na aplikacji

Napisane przez MG
Dziekan katedry św Patryka,  Rev Victor Stacey i minister ds turystyki i sportu, Michael Ring, Dziekan katedry św Patryka, Rev Victor Stacey i minister ds turystyki i sportu, Michael Ring, archiwum irelandtourism

Katedra św. Patryka w Dublinie, jako pierwsza w Irlandii, ma swoją aplikację turystyczną.

Nową aplikacje można pobrać darmowo pod adresem: http://stpatrickscathedral.ie/App.aspx.
Pozwala ona turystom korzystającym z urządzeń mobilnych pobierać wszelkie informacje o XIII wiecznej świątyni. Idący przez świątynię, otrzymują automatycznie na swoje urządzenie informacje o mijanych miejscach. Aplikacja wykorzystuje iBeacons czyli małe nadajniki, które zostały zainstalowane w strategicznych miejscach w katedrze.

Dziekan katedry, Rev Victor Stacey, powiedział: „Aplikacja pozwoli poznać naszą katedrę, jej dziedzictwo gościom z całego świata."

Minister ds Turystyki i Sportu, Michael Ring, dodał: „Katedra św. Patryka to jedno z najważniejszych historycznych miejsc Irlandii a nowa technologia pozwala to miejsce poznać dogłębnie a jednocześnie dyskretnie. Dzięki nowoczesności, nie musimy świątyni zastawiać tablicami informacyjnymi, turysta może się skupić na zwiedzaniu a nie omijaniu kolejnych stojaków z informacjami. Jestem pewien, że innowacyjność pozwoli przyciągnąć do katedry jeszcze więcej turystów."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.