Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 03 kwiecień 2015 11:36

Dobry luty na Malcie

Napisane przez AG
Marina Vittoriosa Marina Vittoriosa archiwum Maltańskiego Urzędu Turystyki

Maltański Urząd Turystyki ogłosił, że w drugim miesiącu roku, wyspę odwiedziło o 9 216 turystów więcej niż w lutym 2014 roku, To oznacza wzrost liczby gości zagranicznych o 14,1 proc.

Wykupili oni o 32 990 więcej noclegów (+12,8 proc.) i wydali ok. 53 mln euro (to o 6 mln euro czyli 12,8 proc. więcej niż rok wcześniej).
W pierwsze dwa miesiące tego roku liczba turystów byłą prawie o 14 tysięcy większa niż rok temu a liczba wykupionych przez nich noclegów o 64 tys. W sumie było ich w styczniu i lutym prawie 1,2 mln., wydali oni 114 mln euro czyli o 11 mln euro więcej niż z styczniu i lutym 2014 roku.

Prezes Maltańskiego Urzędu Turystyki, Gavin Gulia, powiedział: „Maltański Urząd Turystyki będzie nadal pracował na rzecz rozwoju turystyki. Celem naszych działań marketingowych jest podnoszenie liczby turystów każdego miesiąca."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.