Reklama

Reklama

Reklama

środa, 01 kwiecień 2015 14:00

Skipass na cały sezon na Słowacji za 199 euro

Napisane przez AG
Kolejka Funitel w na Chopoku w Jasnej Kolejka Funitel w na Chopoku w Jasnej archiwum SACR

Warto kupić do końca kwietnia na www.gopass.sk, karnet narciarski na przyszły sezon zimowy na Słowacji.

Wpłacając 49 euro, możemy jeździć na nim do końca kwietnia tego roku, a dopłacając 150 euro do 31 października, zyskujemy skipass za 199 euro na cały sezon narciarski w Jasnej (Chopok północny i południowy), Szczyrbskim Jeziorze, Tatrzańskiej Łomnicy i Starym Smokowcu.
Karnet „Sprytny sezon" pozwoli oszczędzić narciarzowi 201 euro, tyle bowiem w sezonie 2015/2016 będzie kosztował całosezonowy skipass na wymienione ośrodki.

Michał Beno dyrektor projketu GoPass, podkreślił: „Kto planuje wyjazd na narty na Słowację w przyszłym sezonie, nie powinien się wahać. Po pierwsze, jeszcze teraz, na przykład podczas Świąt Wielkanocnych i potem, możemy za cenę 49 euo pojeździć w naszych ośrodkach. Po drugie, cena 199 to mniej więcej cena karnetu na tydzień w którymś z ośrodków. Kupując „Sprytny sezon" , możemy za cenę jednego tygodnia szusować dowolną ilość. Nasz najbardziej wytrwały klient w minionym sezonie, zarejestrowany na aplikacji „Ski Challenge" jeździł w sezonie 90 dni, gdyby kupił „Sprytny sezon", jeden dzień na nartach kosztowałby go 2,21 euro. Śledzimy trendy na świecie i inspirujemy się produktami nie tylko w Alpach. Chcemy stwarzać klientom europejskie warunki, by mógł oszczędzać pieniądze i do nas wracał."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.