Reklama

Reklama

Reklama

środa, 01 kwiecień 2015 11:05

Ponad 64 tysięcy Polaków odwiedziło Maroko w 2014 roku

Napisane przez AG
Marakesz Marakesz AG

W 2014 roku, liczba turystów polskich, którzy odwiedzili Maroko wyniosła 64 650, co oznacza wzrost o 35 proc., w porównaniu z rokiem 2013.

W ubiegłym roku polscy turyści wykupili 350 tysięcy noclegów, co oznacza w porównaniu z rokiem 2013, wzrost o 42 proc. (2014 – 246 422 noclegi).
Według przedstawicieli Marokańskiej Organizacji Turystycznej, Polska stałą się dla ich kraju najważniejszym rynkiem w Europie Środkowo-Wschodniej.
Marokańska Organizacja Turystyczna wdrożyła plan działania w celu zwiększenia sprzedaży na tym rynku, celem jest osiągnięcie liczby 100 tysięcy gości z Polski w roku 2018.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.