Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 31 marzec 2015 11:50

Bułgaria - to był udany sezon zimowy

Napisane przez MG
Bułgaria - to był udany sezon zimowy archiwum bulgaria.travel.org

Ostatniej zimy bułgarskie ośrodki narciarskie odwiedziło o 9,2 proc. więcej turystów niż prze rok wcześniej.

Minister turystyki Nikolina Angelkova, powołując się na dane statystyczne dostarczone przez ośrodkach, powiedziała w wywiadzie dla bułgarskiej telewizji: „W zakończonym właśnie sezonie zimowym, zanotowaliśmy o 80 tys. więcej niż prze rokiem narciarzy. Wzrosła zwłaszcza liczba turystów z Turcji - o 30 proc., którzy chętnie przyjeżdżali również do naszych ośrodków SPA. Kampania promocyjna przez przyszłorocznym sezonem zimowym skupi się na wiodących dla nas rynkach."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.