Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 30 marzec 2015 21:22

Nowa, wielka marina powstanie w Ayia Napie na Cyprze

Napisane przez AG
Okolice plaży Ayia Thekla Okolice plaży Ayia Thekla AG

Egipski biznesmen Naguib Sawiris z Orascom Group chce zainwestować 220 mln euro w budowę nowej mariny jachtowej w Ayia Napa na wschodzie Cypru.

Prace nad nowym portem jachtowym rozpoczną się jeszcze w połowie tego roku w regionie plaży Ayia Thekla-Liopetri. Marina ma w przyszłości przyjmować ok 600 nawet do długości 60 metrów.
Niższe niż w innych krajach ceny paliwa, niższe opłaty za serwis i postojowe w portach Cypru okazały się bardzo atrakcyjne Rosjan, właścicieli dużych jachtów poszukujących marin do długoterminowego postojów.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.