Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 30 marzec 2015 10:51

Bezpłatny internet w Słonecznym Brzegu

Napisane przez MG
Bezpłatny internet w Słonecznym Brzegu archiwum bulgaria.travel.org

Znany bułgarski kurort nad Morzem Czarnym w najbliższym sezonie letnim, zaoferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do Internetu.

Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu coraz częściej jest wymieniany, jako usługa oczekiwana przez wybierających się na letnie wakacje Dotyczy to zwłaszcza ludzi młodych.
Władze bułgarskiej miejscowości Słoneczny Brzeg, postanowiły udostępnić nie tylko ten dostęp, ale i za pomocą sieci dostarczać codziennie swoim gościom najważniejsze i najbardziej aktualne wiadomości z miasta i okolic. W tych newsach mają się znajdować propozycje imprez, koncertów, konkursów odbywających się w Słonecznym Brzegu a także informacje praktyczne.

Zlatko Dymitrow, dyrektor ds turystycznych Słonecznego Brzegu powiedział: "Bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu sprawi, że nasza miejscowość będzie spełniać jeden ze współczesnych warunków bycia nowoczesnym kurortem."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznej



Wypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.