Reklama

Reklama

Reklama

środa, 25 marzec 2015 23:38

Cypr chce odzyskać turystów z tradycyjnych rynków

Napisane przez AG
Petra tou Romiou na Cyprze Petra tou Romiou na Cyprze AG

Cypr chce odzyskać turystów z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Holandii, Belgii i Skandynawii.

Prezes zarządu Angelos Loizou Cyprus Tourism Organisation (CTO) powiedział: „Trwają prace, by odzyskać rynki, który straciliśmy na rzecz takich kierunków, jak Egipt i Turcja."

Oczywiście, Cypr stracił mocno na konflikcie ukraińsko-rosyjskim, ale liczy na inne rynki. Według Liozu, po raz pierwszy od 15 lat, jest szansa na wzrost liczby turystów niemieckich. Cypryjczycy liczą zwłaszcza na działalność dwóch nowych linii lotniczych.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.