Reklama

Reklama

Reklama

środa, 25 marzec 2015 17:02

Chile chce rozwijać turystykę

Napisane przez MG
Przystań - Atacama Przystań - Atacama archiwum chlletravel

Chile chce przyciągnąć turystów zagranicznych, na początek gównie ze Stanów Zjednoczonych, Argentyny i Brazylii.

Podsekretarz rządu Chile do spraw turystyki, Javiera Montes, powiedziała: „Sektor turystyczny jest strategicznym priorytetem naszego rządu. Powstał plan rozwoju turystyki zrównoważonej, na którego potrzeby chcemy przeznaczyć w ciągu czterech lata 100 mln dolarów."

Rząd chilijski uruchomił także program „Rodzinne wakacje", który ma pomóc około 2 tysiącom rodzin spędzić wakacje w kraju. W latach 2015 – 18, środki na promocję turystyki za granicami zostaną podwojone. Według Montes, ma to pomóc Chile zawalczyć na światowym rynku turystycznym z konkurentami z regionu. W tym roku, główne wysiłki promocyjne mają być skierowane na trzy rynki: USA, Brazylie i Argentynę.

 

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.