Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 20 marzec 2015 12:54

Nowy Jork – rekordowy rok 2014

Napisane przez MG
Central Park w Nowym Jorku Central Park w Nowym Jorku archiwum NYtourism

W 2014 roku Nowy Jork odwiedziło ponad 56 mln turystów.

Wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie równie udany. Mimo mroźniej i śnieżnej pogody, przez pierwsze dwa miesiące roku 2015, miasto odwiedziło ponad 3 mln gości. Głównym powodem odwiedzin – poza tradycyjnymi atrakcjami turystycznymi miasta - były poświąteczne wyprzedaże, promocje w sklepach. Z gości zagranicznych najwięcej było Niemców oraz obywateli państw skandynawskich. Dzięki dynamicznemu rozwojowi turystyki, w Nowym Jorku 350 tysięcy ludzi zyskało pracę a miasto zyskało 60 mld dolarów.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.