Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 20 marzec 2015 12:39

Gruzja –prawie 5,5 mln turystów w 2014 roku

Napisane przez MG

W ubiegłym roku liczba turystów, którzy odwiedzili Gruzje wyniosła 5 493 492, w tym roku ma być jeszcze wyższa.

Szef gruzińskiego Narodowego Urzędu Turystki, Giorgi Chogovadze, powiedział: „Rozwijamy wciąż turystykę kulturową, ukazującą tradycje i legendy Gruzji."

W tym roku Gruzini spodziewają się jeszcze większej liczby turystów, mają też nadzieję na uspokojenie sytuacji w Rosji i na Ukrainie. Wzrostowi liczby gości mają pomóc takżde wielkie imprezy sportowe, które odbędą się w tym roku w Gruzji.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.