Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Best Reisen: tania ezgotyka
Best Reisen Group udowadnia, że dzięki nowej strategii produktowej wyjazdy do dalekich krajów nie muszą być drogie.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
Islandia zaprasza na warsztaty
Promote Iceland, oficjalna agencja promocji Islandii, zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na warsztaty turystyczne w trzech miastach: Gdańsku, Krakowie i Warszawie.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Best Reisen: tania ezgotyka
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki
  • Islandia zaprasza na warsztaty

Reklama

Reklama

środa, 18 marzec 2015 14:21

Larnaka na Cyprze rozbudowuje infrastrukturę turystyczną

Napisane przez AG
Jeden z hoteli w Larnace Jeden z hoteli w Larnace AG

Izba Turystyczna Larnaki (LTB) ogłosiła plany rozwoju turystycznego miasta.

Słynna Promenada nadmorska Foinikoudes zostanie poddane gruntownemu remontowi, w tym roku zostanie, w różnych miejscach miasta, oddanych do użytki pięć nowych hoteli.
Już w kwietniu zostanie otwarty Ciao Stelio Hotel (102 pokoje). W pobliżu kościoła św. Łazarza otwarty zostanie boutiquowy hotel MIkes Kanarium (52 pokoje), nieco dalej kolejny 35 pokojowy.
Kolejny hotel, z 58 pokojami i basenem na dachu, zostanie wiosną otwarty na głównej ulicy handlowej - Zinonos Kitieos, równoległej do wspomnianej promenady. Piąty obiekt powstaje w pobliżu prywatnej szkoły amerykańskie.
Przy Drodze Dekeleia, nad samym morzem, gdzie usytuowano najwięcej hoteli w Larnace, zostanie oddany do użytku po remoncie Lenios Hotel. Na początku 2016 roku, rozpocznie się budowa luksusowego hotelu przy Promenadzie Foinikoudes.
Plany przewidują także naprawę wszystkich ścieżek spacerowych, modernizację strefy nadmorskiej, ułożenie trawników wzdłuż plaży i powiększenie terenów zielonych w centrum miasta, posadzenie większej liczby drzew i krzewów, zwłaszcza wzdłuż Promenady.
LTB i władze miast podjęły rozmowy mające przyciągnąć do Larnaki kolejnych przewoźników lotniczych, między oferując liniom darmową reklamę na plakatach.