Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 15 marzec 2015 19:02

Powstanie muzeum IKEI

Napisane przez MG
Kolekcja mebli IKEi z roku 1908 roku Kolekcja mebli IKEi z roku 1908 roku archiwum IKEI

Jesienią 2015 roku w pomieszczeniach pierwszego w historii sklepu IKEI, w Almhult, powstanie muzeum dokumentujące historię firmy.

Twórca IKEI, Ingvar Kamprad, otworzył pierwszy sklep firmy w roku 1958. Od tego czasu firma szwedzki stał się globalną marką. Zarząd firmy ma nadzieję, że muzeum przyciągnie 200 tys. odwiedzających rocznie. Muzeum zajmie 3 500 metrów kwadratowych powierzchni., Na razie mała wystawa „Ikea przez wieki" jest do obejrzenia w centrali IKEI w Älmhult.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.