Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 15 marzec 2015 17:30

Sri Lanka oczekuje w tym roku ponad 2 mln turystów

Napisane przez MG

Przewodniczący Urzędu Rozwoju Turystyki Sri Lanki, Paddy Withana, powiedział: „W roku 2014 przychody z turystyki wyniosły 1,7 mld dolarów. Liczymy, że wraz ze wszystkim okołoturystycznymi sektorami, przychody z przyjazdów turystów zagranicznych wyniosą w tym roku ok. 6 mld dolarów."

W niedługim czasie za sumę 3,970 mln rupii lankijskich, zbudowany zostanie nowy kompleks turystyczny, Yala Wild Resort dysponujący 245 pokojami. Kolejna planowaną inwestycją będzie ośrodek Kuchchaveli Beach, w którym będzie 3 000 pokoi. Koszt wyniesie 790 mln rupii lankijskich. Z kolei z pomocą inwestorów zagranicznych, zostanie wybudowany ośrodek Pasiikudah – tysiąc pokoi.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.