Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 12 marzec 2015 14:18

Styczeń pomyślny dla turystyki rumuńskiej

Napisane przez MG
Zamek Drakuli Zamek Drakuli archiwum romaniatourism.com

Według rumuńskiego urzędu statystycznego, w styczniu tego Rumunię odwiedziło o 17,1 proc. więcej turystów zagranicznych niż w styczniu roku 2014. Było ich 498 tys.

Liczba noclegów wykupionych przez nich wyniosła prawie milion, co oznacza wzrost w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego, o 17,7 proc.

W czołówce gości zagranicznych są Włosi, Niemcy i Izraelczycy. W roku 2014, w Rumunii liczba turystów z zagranicy wzrosła o 6,6 proc. (ok. 84 mln) a liczba noclegów o 4,8 proc. (20,2 mln).

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.