Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 marzec 2015 14:04

W bikini, na narty na Chopoku

Napisane przez AG
W bikini, na narty na Chopoku archiwum SACR

Ubrani na ogół „na cebulkę" narciarze, zrzucą poszczególne warstwy ubrania już w najbliższą sobotę. W Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach odbędzie się IV Wiosna na nartach.

Impreza zacznie się o godzinie 13., zjazdem zbiorowym w strojach bikini. Wezmą w nim udział m.in.
czeska modelka Agáta Hanychová, aktualna Miss Czech Gábina Franková, wicemiss Tereza Budková oraz Miss Czech z roku 2013 Monika Leová. Do Jasnej zawitają też siostry Nízlové, które wieczorem, jako duet Twiins, wystąpią na Niht Partyn w klubie Happy End.
Pierwsi odważni, którzy wystąpią na stoku w strojach kąpielowych mogą liczyć na nagrody. Ich odwaga nagrodzona będzie wejściówkami na wspomnianą wieczorną imprezę. Zjazdom w strojach bikini towarzyszyć będą pokazy tańca Miquela A. Quezady, brazylijskiego nauczyciela salsy. Na stoku rozbrzmiewać będzie muzyka przygotowana przez DJ-a Pablika, będzie można też obejrzeć pokaz modelek podczas Bikini Fashion Show.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.