Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 09 marzec 2015 13:56

Chorwacja będzie promowana przez niemiecką firmę Grayling

Napisane przez AG

Chorwacka Wspólnota Turystyczna (CNTB) rozpoczęła współpracę z niemiecką agencją PR Grayling, która ma odpowiadać za zwiększenie świadomości
i pozytywnego postrzegania Chorwacji jako popularnego kierunku turystycznego.

Oznacza to również, że Grayling będzie odpowiedzialny ewentualny wzrost liczy turystów nad Adratykiem. Działania promujące Chorwację będą prowadzone przez międzynarodowy zespół ekspertów z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Szwecji, Norwegii, Holandii oraz Stanów Zjednoczonych ze szczególnym uwzględnieniem Nowego Jorku. Za promocję w Polsce odpowiedzialna będzie Grayling Poland.

 

Ratomir Ivičić, dyrektor Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej, powiedział: „Zdajemy sobie sprawę, że obecnie oferta wyjazdów wakacyjnych jest bardzo bogata
i Chorwacja musi konkurować z krajami i kurortami o mocno ugruntowanej pozycji i renomie na turystycznej mapie świata. Dlatego wybór Grayling na naszego globalnego partnera w obszarze PR jest tak istotnym krokiem w budowaniu naszej narodowej marki w przyszłości."

Anna Czaplicka, dyrektor generalna, Grayling Poland, dodała: „Chorwacja to bardzo zróżnicowany kraj posiadający bogate dziedzictwo kulturowe, mający do zaoferowania liczne zabytki, piękne parki narodowe, malownicze góry i plaże, które przez wielu są oceniane jako jedne z najpiękniejszych na świecie. Dlatego też jesteśmy dumni, że możemy pomóc innym poznać zalety tego kraju."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.