Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 06 marzec 2015 01:27

Nowy minister turystyki Egiptu

Napisane przez AG
Luksor Luksor AG

Prezydent Egiptu Abdel-Fattah El-Sisi, wymienił w czwartek, 5 marca, ośmiu ministrów swojego rządu. Stanowisko stracił m.in. minister turystyki Hisham Zazou, którego zastąpił Khaled Ramy.

Ukończył on roku 1981, wydział inżynierii na Uniwersytecie w Kairze i przez kilka lat pracował jako architekt. Karierę w sektorze turystycznym rozpoczął 1987,kiedy zdał egzamin na przewodnika. W tym zawodzie pracował w kilku lokalnych i zagranicznych firmach specjalizujących się w turystyce przyjazdowej do Egiptu.
Potem został attache ds. turystyki w ambasadzie Egiptu w Wiedniu. W roku 1999 został mianowany kierownikiem w dziale technicznym za czasów ministra turystyki, którym był Mamdouh El-Beltagy.W 2004 został dyrektorem tego działu. Później został szefem biura ds. turystyki Egiptu w Londynie i pełnił tę funkcję do roku 2012, kiedy został doradcą ds. marketingu elektronicznego ministra turystyki. Jest pierwszym ministrem turystyki Egiptu, który wywodzi się z turystyki

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.