Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 03 marzec 2015 08:13

Chiny – toalety będą przy wszystkich atrakcjach turystycznych

Napisane przez MG

W 2015 roku Chiny zbudują 13 tysięcy nowych toalet i wyremontują 9 tysięcy kolejnych w okolicach najpopularniejszych atrakcji turystycznych.

Li Jinzao, szef Państwowej Administracji Turystyki Chin, powiedział: „Kampania jest częścią trwającej trzy lata „rewolucji toaletowej" w Chinach, której celem jest budowa w sumie 33 tysięcy toalet i remontu 24 tysięcy kolejnych do 2017 roku. Niewystarczająca ilość i niehigieniczny stan toalet niszczą wizerunek Chin i wprawiają turystów w niezadowolenie."

W zeszłym roku chińskie atrakcje turystyczne były celem ponad 3,7 miliarda wycieczek. Około 128 milionów pochodziło z zagranicy.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.