Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 24 luty 2015 15:13

Akordeony zagrają w Wiedniu

Napisane przez MG
Akordeony zagrają w Wiedniu Nobbe K Pictures

W stolicy Austrii odbywa się już 16. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonów.

Jeszcze przez cały miesiąc, do 22. marca 2015 r. można w ramach festiwalu posłuchać kilkunastu ciekawych koncertów. Polski akcent na festiwalu zapewni
27. lutego koncert Karl Markovics & Krzysztof Dobrek & Aliosha Biz
oraz 18. marca – Koncert Dobrek Bistro z grającym na akordeonie Krzysztofem Dobrkiem.
Galowe koncerty finałowe odbęda się 21. i 22. marca, a wystąpią m.in. Fatima Spar and the Freedom Fries oraz Das Ziehharmonische Orchester Wien.
W tym roku szczególny punkt programu poświęcony jest akordeonistkom i tworzeniu przez nie globalnej ale różnorodnej kultury akordeonowej.

www.akkordeonfestival.at

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.