Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 14 luty 2015 14:45

Święto cytryny we Francji

Napisane przez MG
Święto cytryny we Francji Atout France/Robert Palomba

Święto cytryny, które odbywa się w tym roku w dniach 14 lutego – 4 marca, w Menton, kroku przyciąga ponad 230 000 odwiedzających.

Święto przygotowuje ponad 300 profesjonalistów i zużytych będzie podczas niego ok 145 ton owoców. Oprócz wystaw można podziwiać pokazy świetlne oraz parady trwające za dnia i w nocy.
Jak co roku, Świętu Cytryny w Pałacu Europejskim w Menton towarzyszą Międzynarodowy Festiwal Orchidei i Salon Rzemiosła Menton towarzyszą.
Tegoroczny Festiwal cytryny odbędzie się pod znakiem Chin i powieści Juliusza Verne „Przypadki Pewnego Chińczyka".

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.