Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 02 luty 2015 09:22

Egipt – o ponad 25 proc. więcej pieniędzy z turystyki niż w roku 2013

Napisane przez AG
Egipt – o ponad 25 proc. więcej pieniędzy z turystyki niż w roku 2013 AG

W 2014 roku przychody z turystyki Egiptu wzrosły o 27 proc. w porównaniu do roku 2013 i wyniosły 7,5 mld dolarów (w 2013 – 5,9 mld).

Na niedzielnej konferencji, minister turystyki Egiptu, Hisham Zazou, podkreślił, że turystyka pozostaje jedną z głównych gałęzi gospodarki kraju. Turyści powoli wracają nad Nil, w ubiegłym roku Egipt odwiedziło 9,9 mln turystów, w roku 2013 było ich 9,5 mln.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.