Reklama

Reklama

Reklama

sobota, 30 listopad 2013 18:20

Sezon zimowy na Słowacji rozpoczęty

Napisane przez AG
Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich Szczyrbskie Jezioro w Tatrach Wysokich archiwum SACR

W miniony piątek w Jasnej w Niskich Tatrach zapalono choinkę bożonarodzeniową na Chopoku.

Ponad dwumetrowy świerk jest najwyżej położoną choinką na Słowacji (2004) i będzie umilał jazdę narciarzom do Trzech Króli. W sobotę 30.11. ośrodek Jasna z otworzył nowy sezon narciarski imprezą Winter Music Opening 2013. Dla narciarzy w sobotę zostały przygotowane stoki w rejonie Biela Put a przez cały dzień trwała będzie zabawa w apres-ski barach. Wieczorem podczas Mega Night Party w znanym klubie muzycznym Happy End wystąpiły najbardziej znane słowackie gwiazdy muzyki popularnej: TINA, MAJK SPIRIT, CELESTE BUCKINGHAM, DJ BON FINIX, GRIMMY DANCE COMPANY SL oraz DJ EKG.
W Tatrach Wysokich jako pierwsze swoje stoki dla narciarzy udostępnił jeden z najwyżej położonych ośrodków narciarskich Strbske Pleso. Jest już 40 cm śniegu. W sobotę otwarte zostały ośrodki narciarskie PARK SNOW Donovaly - 15 cm śniegu, Snowparadise Wielka Raca-Oszczadnica - 30 cm śniegu, Rohacze -Spalona Dolina w Tatrach Zachodnich - 40 cm śniegu.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.