Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 16 styczeń 2015 09:09

Karnawał na Lazurowym Wybrzeżu

Napisane przez MG
Karnawał na Lazurowym Wybrzeżu Atout France/Nicole Lejeune

Jeden z największych karnawałów na świecie – w Nicei – w tym roku będzie trwał od 13 lutego do 1 marca.

W sławnych przemarszach karnawałowych, na Placu Masséna, weźmie udział 18 rydwanów. Parada będzie opowiadać historię „Króla Muzyki", a udział w niej będzie m.in. ponad 1000 muzyków i tancerzy z całego świata.
Całe corso na Promenadzie Anglików będzie udekorowane nie tylko wspomnianymi rydwanami, ale i i licznymi innymi kolorowymi ozdobnikami. Rydwany 2015 roku będą szczególnie masywne, bogate i zmechanizowane; o wysokości od 8 do 16 m. Wieczorem, wszystkie rydwany będą rozświetlone tysiącami lampek.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.