Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 29 grudzień 2014 15:27

Ponad 1,5 mln turystów odwiedziło Sri Lankę

Napisane przez AG

Po raz pierwszy w historii liczba turystów odwiedzjących w ciągu roku Sri Lankę, przekroczyła 1,5 mln.

Turystą nr 1 500 000 był gość z Niemiec, Torrance Jimmy. Przyleciał on na lotnisko w Katunayake, koło Kolombo, na 21-dniową wycieczkę po wyspie. Przywitał go osobiście dyrektor marketingu turystyki Sri Lanki, Rumy Jauffer w towarzystwie przedstawicieli branży turystycznej.

Jak podkreślił Rumy Jauffer: "Naszym celem w tym roku było osiągnięcie 1,5 mln gości. W pierwszych dziewięciu miesiącach kończącego się roku, turyści zostawili u nas 1,6 mld dolarów. W roku 2016 spodziewamy się 2,5 mln turystów."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.