Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 28 grudzień 2014 14:16

Serwis HotelsCombined najlepszą porównywarką na świecie

Napisane przez AG

Serwis HotelsCombined został nagrodzony tytułem Najlepszej porównywarki cen hoteli na świecie w konkursie World Travel Awards 2014. Serwis zdobył ten tytuł drugi raz z rzędu.

HotelsCombined była jedną z sześciu firm nominowanych w kategorii „Technologie" i konkurowała z takimi serwisami, jak Hipmunk, Trivago i Kayak. Firma HotelsCombined powstała w 2005 roku, a prowadzony przez nią serwis pozwala użytkownikom znaleźć najlepsze oferty hotelowe ze wszystkich największych serwisów dla podróżnych. Serwis jest dostępny w ponad 40 językach i każdego roku korzysta z niego ponad 300 milionów użytkowników z całego świata.

Dyrektor ds. operacyjnych, Hichame Assi, powiedział: „Jesteśmy bardzo wdzięczni za to wyróżnienie i dumni, że drugi rok z rzędu możemy cieszyć się tytułem Najlepszej porównywarki cen hoteli na świecie. Jako firma, dążymy do tego, aby nasi klienci zawsze mogli rezerwować hotele w najlepszych możliwych cenach. Dlatego staramy się, aby nasza porównywarka cen hoteli była najlepsza – bez względu na to, w której części świata znajduje się nasz użytkownik. Szukanie i rezerwowanie hotelu może przyprawić o zawrót głowy. HotelsCombined ułatwia ten proces i gwarantuje podróżnym najlepsze dostępne oferty hoteli i najniższe ceny. Dobrze widzieć, że nasza praca i ciągłe dążenie do jak najwyższej jakości zostały docenione przez branżę turystyczną."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.