Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 11 grudzień 2014 22:12

Wiedeńska „Sylwestrowa Ścieżka“ ma już 25 lat

Napisane przez AG
Wiedeńska „Sylwestrowa Ścieżka“ ma już 25 lat stadt_wien_marketing

W nocy z 31. grudnia na 1. stycznia 2015 r. wiedeńskie centrum miasta po raz 25-ty zamieni się scenę na której starsi i młodsi goście z Austrii i zagranicy witać będą Nowy Rok.

Na dwunastu scenach w różnych lokalizacjach austriackiej stolicy czeka na gości już od godziny 14.00 różnorodny program muzyczno-rozrywkowy, a do tego wyśmienita gastronomia.
W tym roku miasto Wiedeń świętować będzie w noc sylwestrową aż trzy jubileusze: 25- lecie wiedeńskiej „Ścieżki Sylwestrowej", 150-lecie wiedeńskiego bulwaru Ringstrasse oraz 200-lecie walca wiedeńskiego. W programie zarówno występy grup muzycznych na żywo jak i muzyka prezentowana przez DJ- ów. Rock, pop, soul, blues, funk, disco, każdy znajdzie swój zakątek z ulubionym gatunkiem muzycznym.
Punktualnie o północy wspaniały pokaz sztucznych ogni. Specjalnie na tą jedyną noc w roku część ulicy Graben przemieni się w największą salę balową Wiednia. Swoje taneczne ruchy będzie można szlifować już od godz. 17.00 pod czujnym okiem instruktorów tańca.
Wiedeńska Opera proponuje transmisję na żywo „Zemsty nietoperza" Johanna Straussa, Dom Muzyki zaprasza by wcielić się w rolę „wirtualnego dyrygenta" i samemu sprawdzić czy dyrygowanie orkiestrą Wiedeńskich Filharmoników w Złotej Sali Wiener Musikverein, skąd tradycyjnie 1. stycznia transmitowany jest słynny koncert noworoczny to proste zadanie.
www.wien-event.at

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.