Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 24 listopad 2013 16:21

Coraz więcej turystów odwiedza Turcję

Napisane przez AG
Efez Efez AG

Liczba turystów zagranicznych, którzy odwiedzili Turcję w październiku tego roku, wzrosła o 11,5 procent w stosunku do dziesiątego miesiąca roku ubiegłego i wyniosła 3,4 mln.

Ministerstwo turystyki Turcji ogłosiło, że w pierwszych dziesięciu miesiącach tego roku, liczba zagranicznych turystów wzrosła o 10,2 procent w stosunku do analogicznego okresu 2012 roku i osiągnęła 31,8 miliona.
W najgorętszym miesiącu sezonu - sierpniu Turcję odwiedziło 4,9 mln turystów.
Najpopularniejszym miejscem odwiedzanym w Turcji była Antalya, którą odwiedziło ponad 7.8 mln gości z kraju i zagranicy. Na drugim miejscu znalazł się Stambuł – gościł ponad 6,9 mln turystów krajowych i zagranicznych.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.