Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 02 grudzień 2014 10:40

Piąty sezon karty TATRY CARD

Napisane przez AG

Darmowy Ski&Aqua Bus dowożący na stoki i do aquaparku, ubezpieczenie i darmowa herbata w schronisku – to między innymi daje karta tatrzańska TATRY CARD na Słowacji.

Lenka Maťašovská, dyrektor regionalnej organizacji ruchu turystycznego regionu Tatry Wysokie powiedziała: „Chcemy naszym gościom wypoczynek uczynić jak najbardziej wygodnym i przyjemnym. Nasz karta funkcjonuje już piąty rok. W zeszłym sezonie TATRY CARD kupiło ponad 15 tysięcy osób. W nadchodzącym sezonie chcielibyśmy, co najmniej powtórzyć ten wynik. Najważniejsze jednak dla nas jednak, żeby karta była kolejnym elementem, który sprawi, że turyści będą chcieli do nas wracać."

TATRY CARD nie jest klasyczną karta rabatową. Produkty dostępne dzięki niej, są podzielone na cztery grupy. Właściciel karty może za darmo korzystać ze Ski&Aqua Busa, kursującego między stacjami narciarskimi i aquaparkiem. Ma również opłacone ubezpieczenie górskie. W schroniskach może dostać darmową kawę lub herbatę, w lokalach gastronomicznych zaś – 10 proc. zniżki. 20 procentowa zniżka obowiązuje na Skalnym Stawem oraz w centrum odnowy i masażu. 15 – 30 proc. zniżki daje karta na wstęp do popradzkiego AquaCity oraz w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu.
Karta ważna jest od połowy grudnia do końca kwietnia 2015 roku

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.