Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 01 grudzień 2014 11:36

Już w piątek otwarcie sezonu na Chopoku

Napisane przez AG
Na Chopoku w ostatni dzień listopada Na Chopoku w ostatni dzień listopada archiwum TMR

Ujemne temperatury, opady śniegu oraz 450 armatek, które działają już od tygodnia, przygotowując trasy w ośrodku Jasna. Już w piątek nastąpi oficjalne otwarcie sezonu narciarskiego.

Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od trzech lat niemalże cały ośrodek będzie czynny. Zwieńczeniem Muzycznego Otwarcia Sezonu i pierwszego dnia na stoku, będzie wieczorna zabawa w stylu „Jamesa Bonda" w towarzystwie pięknych dziewczyn z Playboya. Jeszcze można rezerwować bilety do Happy End Clubu (https://www.gopass.sk/index.html?category=18).
W sobotę, 6 grudnia, będzie można również wziąć udział w pierwszych zawodach z cyklu BMW XDrive, w których główną nagrodą jest auto BMW X3 na 100 dni sezonu zimowego. Początek zawodów o godzinie 13.00. Rejestracja będzie czynna od godz. 9.00 do 12.45.
Ceny przy zakupie skipassów online będą tej zimy podobne jak w ubiegłym roku. Bez zmian pozostają również skipassy na cały sezon.
www.jasna.sk
Aktualne informacje dotyczące pokrywy śnieżnej możecie śledzić na: http://www.jasna.sk/pl/urlop-w-gorach/webkamery/.
A już w weekend nasz relacja z otwarcia sezonu w Jasnej

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.