Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 22 listopad 2013 23:09

Cypr dopłaci do turystów z Rosji?

Napisane przez AG
Cypr - Skała Afrodyty Cypr - Skała Afrodyty AG

Cypryjska Organizacja Turystyczna (Cyprus Tourism Organisation – CTO) zaangażowała się mocno w wysiłki mające na celu porozumienie z dwoma dużymi touroperatorami rosyjskimi.

W tym celu przedstawiciele CTO pojechali do Moskwy, by przekonać, że uda się pokonać wszelkie przeszkody, tak by turystów z Rosji przybyło zimą jak najwięcej.
Dwaj touroperatorzy Pigas i Biblio Globus, zwróciły się o dotację dla każdego turysty, którego przywiozą zimą na Cypr.
Jak podał największy cypryjski dziennik „Phileleftheros" , Biblio Globus zwróciła się o ok. 1 mln euro za spodziewane 50 000 - 60 000 turystów. Pigas planuje ok 20000 turystów, którzy odwiedzą zimą wyspę Afrodyty
Rosja jest drugim co do wielkości rynkiem turystycznym na Cyprze, w pierwszych dziesięciu miesiącach wyspę odwiedziło 590 tysięcy Rosjan.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.