Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 20 listopad 2014 11:28

Na Słowacji jeden karnet na narty i aquaparki

Napisane przez AG

Goście hoteli w Tatrach na Słowacji, od 5 grudnia będą mogli kupować multiskipasy uprawniające do korzystania z wyciągów i kolejek oraz trzech Aquaparków: Aquacity Poprad, Tatralandia i Gino Paradise Beszeniowa.

Michał Beno, dyrektor produktu GoPass z firmy Tatra Mountain Resort (TMR), powiedział: „Rozszerzanie oferty usług, poprawa ich jakości, poprawa komfortu gości – to zadania na tegoroczną zimę. Turyści przyjeżdżający na kilkudniowe pobyty narciarskie będą teraz mieli alternatywę dla stoku. Jeśli się zmęczą lub pogoda nie dopisze, mogą dzień spędzić w gorących wodach basenów termalnych. Kartę GoPass można otrzymać przy rezerwacji pobytu w systemie rezerwacyjnym TMRhotels lub bezpośrednio w hotelach. Kiedy klient, który wykupił 7-dniowy pobyt, stwierdzi, że nie będzie jeździł we wszystkie dni, w te dni, kiedy nie będzie na stoku, karnet służy jako wejściówka do aquaparku."

Żeby skorzystać z tej okazji trzeba kupić w hotelu lub na www.gopass.sk multipass (GoPass). Jest on wejściówką na wyciągi, kolejki i do aquaparków. Niewykorzystane dni na stoku można „wymienić" na dni w basenach. Co więcej GoPass jest jednocześnie kartą lojalnościową, na które przez regularne ładowanie zbieramy punkty, które turyści mogą wymienić na usługi w ośrodkach TMR.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.