LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • LOT nie chce być PUN PUT-em
 • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
 • Smaki Europy we Wrocławiu
 • Sri Lanka liczy na Polaków
 • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

wtorek, 04 listopad 2014 15:46

Jasna najszybciej rozwijającą się stacją narciarską

Napisane przez AG
Petra Šuhajdová, menadżer ośrodka Jasna – Dolina Demianowska z nagrodą Petra Šuhajdová, menadżer ośrodka Jasna – Dolina Demianowska z nagrodą archiwum SACR

Brytyjski magazyn Telegraph Ski and Snowboard ogłosił w Londynie wyniki konkursu World Snow Awards. Słowacja stacja narciarska Jasna wygrała w kategorii „Najszybciej rozwijająca się stacja narciarska" („The Best up and coming resort").

O wygranej zdecydowały inwestycje poczynione w ostatnich latach, wzrost poziomu usług, aktywizacja turystyczna całego regionu oraz otwarcie połączenia lotniczego Londyn – Poprad, które pozwoliło zwolennikom narciarstwa łatwo docierać z Wysp Tatry.

Ogłoszenie nagród nastąpiło 1 listopada w centrum Londynu. Nagrodę odebrała Petra Šuhajdová, menadżer ośrodka Jasna – Dolina Demianowska.
Od 3 do 6 listopada na targach WTM w Londynie, regionalna organizacja ruchu turystycznego Region LIPTOV wspólnie z jej odpowiedniczką z Regionu Tatry Wysokie, prezentują się na stoisku jako Tatry, miejsce narciarskie, dokąd można dolecieć z Londynu w niecałe 3 godziny