Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 04 listopad 2014 15:46

Jasna najszybciej rozwijającą się stacją narciarską

Napisane przez AG
Petra Šuhajdová, menadżer ośrodka  Jasna – Dolina Demianowska z nagrodą Petra Šuhajdová, menadżer ośrodka Jasna – Dolina Demianowska z nagrodą archiwum SACR

Brytyjski magazyn Telegraph Ski and Snowboard ogłosił w Londynie wyniki konkursu World Snow Awards. Słowacja stacja narciarska Jasna wygrała w kategorii „Najszybciej rozwijająca się stacja narciarska" („The Best up and coming resort").

O wygranej zdecydowały inwestycje poczynione w ostatnich latach, wzrost poziomu usług, aktywizacja turystyczna całego regionu oraz otwarcie połączenia lotniczego Londyn – Poprad, które pozwoliło zwolennikom narciarstwa łatwo docierać z Wysp Tatry.

Ogłoszenie nagród nastąpiło 1 listopada w centrum Londynu. Nagrodę odebrała Petra Šuhajdová, menadżer ośrodka Jasna – Dolina Demianowska.
Od 3 do 6 listopada na targach WTM w Londynie, regionalna organizacja ruchu turystycznego Region LIPTOV wspólnie z jej odpowiedniczką z Regionu Tatry Wysokie, prezentują się na stoisku jako Tatry, miejsce narciarskie, dokąd można dolecieć z Londynu w niecałe 3 godziny

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.