Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 30 październik 2014 14:00

Budapeszt promuje się na sezon zimowy

Napisane przez AG
Panoaram Budapesztu z Rybackiej Baszty Panoaram Budapesztu z Rybackiej Baszty AG
Najlepsze hotele stolicy Węgier po raz kolejny przygotują specjalną promocję „Zimowe Zaproszenie do Budapesztu”. Akcja potrwa od 1 listopada do 5 kwietnia 2015 roku.
Goście będą mogli zatrzymać się na „trzy noce za cenę dwóch”, lub „cztery noce za cenę trzech” w wielu 3-, 4- i 5-gwiazdkowych hotelach oraz skorzystać bezpłatnie z jednego z trzech dowolnie wybranych zabytkowych SPA w mieście (Gellért, Rudas oraz z ulubionej przez mieszkańców łaźni Lukács), Inni partnerzy także oferują zniżki na swoje usługi, takie jak zwiedzanie typu Hop-on Hop-off , Tuk-Tuk, rejsy po rzece z Legenda Ltd., wstęp do kąpieliska Széchényi (50 proc.) oraz Ramady Aquaworldu (50 proc.) . W tym roku do akcji przyłączyli się również inni usługodawcy : restauracja Gundel i Butik Gundel, Węgierskie Muzeum Narodowe, Restauracja Kárpátia, Centrum Roberta Capy, Muzeum -Dom Mai Manó, restauracje Symbol i Széchényi. Do 31 grudnia goście w prezencie dostaną lampkę grzanego wina na jarmarku adwentowym przed bazyliką św. Stefana. www.budapestwinter.com
Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.