Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 26 październik 2014 20:03

Tunezyjski urząd w Polsce z nowym szefem

Napisane przez MZ
Ahmed Meddeb, dyrektor Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki Ahmed Meddeb, dyrektor Tunezyjskiego Urzędu ds. Turystyki MZ

Tunezyjski Urząd ds. Turystyki ma nowego dyrektora. Od połowy października jest nim Ahmed Meddeb.

Tunezja od kilku lat boryka się z problemem spadku przyjazdów turystów europejskich, których odstraszają niepokoje polityczne w tym rejonie świata. Tunezję, niegdyś wymiennie z Egiptem pierwszą na listach ulubionych kierunków turystycznych, Polacy zastępują Turcją, Grecją, czy Hiszpanią. Przed Ahmedem Meddebem stoi zatem nie lada wyzwanie wypromowania na nowo Tunezji i przekonania Polaków, że w kraju tym jest już bezpiecznie.

„Planujemy zarówno liczne działania marketingowe i wzmacnianie marki Tunezja na polskim rynku, jak też uatrakcyjnianie produktu." – zapowiada Ahmed Meddeb. „Polski rynek jest dla nas niezwykle istotny. Celem krótkoterminowym jest dla nas przywrócenie ruchu turystycznego z 2008 roku. Celem długoterminowym jest ustabilizowanie rynku i osiągnięcie stałej dynamiki wzrostu przyjazdów z Polski." – dodaje.

W tym celu Ahmed Meddeb zamierza wzmocnić współpracę z mediami, a także promować mniej znane regiony i produkty turystyczne Tunezji, takie jak turystyka kulturowa, filmowa, festiwalowa, talasoterapia, golf czy sporty wodne.

Ahmed Meddeb współpracuje z ONTT od 2005 roku jako wykładowca Marketingu i Zarządzania Hotelami. Ukończył Wyższą Szkołę Handlową w Kartaginie w Tunezji, gdzie uzyskał dyplom z turystyki. Mówi płynnie po arabsku, francusku i angielsku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.