Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 16 październik 2014 09:56

Start żeglarzy samotników w Bretanii

Napisane przez AG
Start żeglarzy samotników w Bretanii Atout France/CDT Calvados

Pod koniec października, w porcie Saint-Malo w Bretanii, staruje 10 edycja najbardziej znanego wyścigu transatlantycznego Route du Rhume.

Route de Rhum to samotny wyścig żeglarski, który odbywa się co cztery lata na przełomie października i listopada. Rozpoczyna się we Francji, a kończy na Gwadelupie. Dotychczasowy rekord należy do Lionela Lemonchois, który w 2006 roku przepłynął dystans 3542 mil w 17 dni 19 minut i 6 sekund.
W tegorocznej edycji, od 24 października do 2 listopada, weźmie udział 91 jachtów (w tym jeden 40 metrowy), a uczestniczy będą mieli od 19 aż do 75 lat.
Więcej informacji na stronie: http://int.rendezvousenfrance.com/fr/agenda/route-rhum-depart-saint-malo-bretagne

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.