Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 09 wrzesień 2014 15:27

Największe święto mody w Wiedniu

Napisane przez AG
Największe święto mody w Wiedniu Thomas Lerch

Jeszcze kilka dni (do 14 września) potrwa w Wiedniu największe święto mody w całej Austrii - Vienna Fashion Week.

Program obejmuje pokazy mody, prezentacje austriackich i międzynarodowych projektantów, imprezy towarzyszące oraz wystawy na temat mody. 13. i 14. września warto wybrać się na pokaz kolekcji pochodzącej z Łodzi Tamary Gibus znanej pod marką Mara Gibbucci czy projektantki Katarzyny Skorek prowadzącej atelier NAH-NU.


Vienna Fashion Week odbywa się w austriackiej stolicy już po raz szósty. Tym razem obok austriackich marek jak Artpoint, Elfenkleid, Susanne Bisovsky, Mija T. Rosa, Pitour czy Tiberius zaprezentowane zostaną międzynarodowe labels m.in z Rumunii, Niemiec, Słowacji, Portugalii jak choćby Andreea Tincu, Franziska Michael, Fero Miklosko i Susana Bettencourt.

Szczegółowy program festiwalu: www.mqviennafashionweek.com

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.