Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 09 wrzesień 2014 15:07

Aquapark w Bešeňovej odwiedziło ponad 200 tys. gości

Napisane przez AG
Aquapark w Bešeňovej odwiedziło ponad 200 tys. gości archiuwum SACR

Latem tego roku Gino Park Bešeňová na Słowacji odwiedziło ponad 200 tysięcy turystów z 37 krajów.

Oferujacy 21 basenów aquapark z każdym rokiem zyskuje na popularności wśród turystów zagranicznych.

Lýdia Chovancová, szefowa marketingu aquaparku powiedziała: „Gino Paradise odwiedzili goście z 37 krajów. Najwięcej było ich oczywiście ze Słowacj – 50 proc, drugą pozycję zajęli Czesi – 29 proc, trzecią zaś Polacy – 19 proc. Jeśli chodzi o wykupione noclegi, to najwięcej ich wykupili Czesi – 34 proc., Słowacy – 18 proc. i Polacy."

W Bešeňovej największym powodzeniem, zwłaszcza w tegoroczne chłodne i deszczowe dni lata, cieszyło się osiem basenów termalnych. Oprócz nich, przebojem było nurkowanie w modelu wraku dawneego żaglowca.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.