Reklama

Reklama

Reklama

środa, 13 sierpień 2014 13:14

Pół tysiąca piw na festiwalu w Miluzie

Napisane przez AG
Pół tysiąca piw na festiwalu w Miluzie Atout France/Michel Laurent

Festiwal piwa w Miluzie - co roku odwiedzany przez turystów nie tylko Europy, ale i ze świata - w tym roku odbędzie się w dniach 11 - 14 września.

Drugie, co do wielkości, miasto Alzacji (po Strasburgu) będzie gościło od 11 do 14 września, tysiące gości, którzy będą mieli okazji spróbować ponad 500 rodzajów piwa, pochodzącego z aż 14 krajów. Poza degustacjami, na tegorocznym festiwalu zaprezentują się browarnicy, którzy zapoznają zwiedzających ze swoim zawodem oraz odpowiedzą na nurtujące pytania.
Wstęp na festiwal jest bezpłatny, a wartość jednego kuponu na degustację to 1€. Więcej informacji o festiwalu na stronie: www.festivalmondialbiere.qc.ca/fr/festivals/mondial_de_la_biere_mulhouse_2014

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.