Siódmy hotel sieci B&B Hotels powstanie w Lublinie

Po Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach i Krakowie będzie to już siódmy w Polsce obiekt działający pod szyldem B&B Hotels.
Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska, powiedziała: „Już od dłuższego czasu Lublin plasował się w czołówce miast branych pod uwagę w kontekście naszej dalszej ekspansji. popularniejszą destynacją. Bogata oferta wydarzeń kulturalnych i sportowych sprawia, że miasto jest również atrakcyjne turystycznie. Wszystko to generuje popyt na miejsca noclegowe, a nasza oferta znakomicie wpisuje się w zapotrzebowanie na komfortowe noclegi w rozsądnej cenie i atrakcyjnej lokalizacji.”
Nowy hotel powstanie na działce w samym centrum miasta, przy ul. Dolnej 3 Maja – w sąsiedztwie Starego Miasta i licznych atrakcji turystycznych, a także ważnych arterii komunikacyjnych.
Powstający w Lublinie hotel B&B zaoferuje swoim gościom 130 komfortowo urządzonych i funkcjonalnie wyposażonych pokoi, stanowiących idealną przestrzeń do pracy oraz wypoczynku. Hotel będzie także miejscem przyjaznym osobom podróżujących samochodem. Z myślą o nich planowane są podziemne miejsca parkingowe. Zgodnie ze standardem sieci, obiekt będzie w całości klimatyzowany, znakomicie wyciszony i zapewni swoim gościom bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi. Dzięki nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej, hotel B&B Lublin Centrum będzie również idealnym miejscem spotkań biznesowych.
Spółka B&B Hotels Polska rozpoczęła już procedurę przetargową. Prace powinny wystartować jak najszybciej i umożliwić otwarcie hotelu B&B Lublin Centrum na początku 2020 r.
POWIĄZANE WPISY
18 marca 2026
Accor rozwija portfolio w Uzbekistanie. Trzy nowe hotele dołączają do sieci
Ekspansja Accor w Uzbekistanie nabiera tempa. W ciągu najbliższych miesięcy w Taszkent…
0 Komentarzy3 Minuty
17 marca 2026
A&o przyspiesza ekspansję sprzedażową, wzmacniając obecność we Francji, Wielkiej Brytanii i Skandynawii
Sieć a&o Hostels rozbudowuje swój międzynarodowy dział sprzedaży, zatrudniając trzech…
0 Komentarzy4 Minuty
12 marca 2026
A&o Hostels kupuje biurowiec w centrum Berlina. Celem jest transformacja w największy hostel w Europie
A&o Hostels informuje, że przekształci pusty biurowiec w Berlinie w największy hostel w…
0 Komentarzy2 Minuty
12 marca 2026
Mercure rozwija sieć w Rumunii
Marka Mercure, należąca do grupy Accor, rozwija swoją działalność w Rumunii. Po…
0 Komentarzy2 Minuty
11 marca 2026
Coral Travel nagrodził najlepsze hotele na gali w Berlinie. Turcja liderem rankingu
Podczas uroczystej gali, która odbyła się w trakcie Międzynarodowych Targów Turystycznych…
0 Komentarzy3 Minuty
5 marca 2026
Arche otwiera Metalowca w Muszynie. Dawne sanatorium z PRL wraca jako hotel z 373 pokojami
W Muszynie otwarto nowy obiekt – Arche Metalowiec Muszyna. To 24. hotel grupy Arche,…
0 Komentarzy3 Minuty
26 lutego 2026
Mniej absurdów w kategoryzacji hoteli. Ponad 60 zmian w rozporządzeniu
Polską branżę turystyczną czekają zmiany w przepisach hotelarskich. Ministerstwo Sportu i…
0 Komentarzy3 Minuty
26 lutego 2026
Kolejny rok wzrostów Accor: 5,64 mld euro przychodów i 303 nowe hotele w 2025
Accor zakończył 2025 r. ze wzrostem przychodów do 5,639 mld euro i wynikiem EBITDA na…
0 Komentarzy2 Minuty
13 lutego 2026
Arche świętuje 35-lecie: 69 mln zł dla inwestorów i plany rozbudowy sieci
Grupa Arche świętowała niedawno 35-lecie działalności, co stanowiło okazję do…
0 Komentarzy3 Minuty










