Reklama

Reklama

Reklama

środa, 11 wrzesień 2019 13:47

Pojedynek na Forum: jak post-industrialne miasta walczą o turystów?

Napisane przez AG
Sebastian Frankenberger kontra Tomasz Koralewski Sebastian Frankenberger kontra Tomasz Koralewski

Jak mniej popularne do niedawna turystycznie miasta post-industrialne wykorzystały swoją szansę na drugie życie? O tym, ile znaczy promocja turystyczna Łodzi i Linzu rozmawiać będą podczas pojedynku ekspertów na VI Forum Promocji Turystycznej: Sebastian Frankenberger z Tourism Board Linz oraz Tomasz Koralewski, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej.

Linz w Austrii, miasto przemysłowe, słabo do niedawna kojarzone z wypoczynkiem, omijane przez turystów. Jak zmieniło się podejście włodarzy miasta do turystyki, czym postanowili przyciągnąć gości i jak udaje się promować miasto, które nie może konkurować z innymi pod względem liczby imponujących zabytków, opowie Sebastian Frankenberger z Tourism Board Linz.

Z kolei o fenomenie popularności wśród turystów Łodzi, o tym, jak „miasto włókniarek”, bez dostępu do morza i dużej rzeki, stało się popularnym celem nie tylko turystów indywidualnych, ale i biznesowych, opowie Tomasz Koralewski, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej.

„Pojedynek” obu ekspertów będzie jednym z punktów programu trzeciej sesji podczas VI Forum Promocji Turystycznej, już 23 października w Warszawie. Zarejestruj się!

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.