Reklama

Reklama

Reklama

środa, 11 wrzesień 2019 09:08

Konkurs filmowy – czy padnie rekord?

Napisane przez AG

Przewodniczącym jury III Konkursu na film promocyjny „Kadry z Polski… i nie tylko”, jest znany dziennikarz telewizyjny Michał Fajbusiewicz.

Na tegoroczny konkurs spływają dziesiątki filmów i najprawdopodobniej zostanie pobity zeszłoroczny wynik 59 zgłoszeń. Przypominamy, że na zgłoszenia czekamy do końca września.
Jak co roku, celem konkursu jest wspieranie inicjatyw promocyjnych, które wyróżniają się jakością techniczną, zachęcają do odwiedzenia danego miejsca czy regionu, mają atrakcyjną formę i klarowną treść. W ocenie będą brane pod uwagę pomysłowość, innowacyjność oraz jakość przekazywanych treści.

W tym roku poszerzyliśmy formułę Konkursu o tematykę zagraniczną. Pierwsze filmy w tej kategorii już wpłynęły. Zachęcamy filmowców – zarówno zawodowców, jak i amatorów – organizacje, stowarzyszenia, firmy do udziału.

Wśród fundatorów nagród znalazły się m.in. Agencja Informacyjna, ART.-MEDIA Agencja PR, ArtTravel.pl, Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego, Raport CSR.pl, Polonus, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego.

W jury zasiądą: Arkadiusz Binczyk - wiceprezes zarządu Agencji PR Art-Media, Juliusz Bolek - wykładowca Wyższej Szkoły Promocji, Mediów i Show Businessu, Tomasz Brzozowski- prezes Impresja PR, wydawca Kurier365.pl, BiznesCiti, Michał Fajbusiewicz - dziennikarz telewizyjny, scenarzysta i realizator filmowy, Adam Gąsior – redaktor naczelny portalu WaszaTurystyka.pl, Marzena Markowska – zastępca redaktora naczelnego portalu WaszaTurystyka.pl, Marcin Mączyński - sekretarz generalny i wiceprezes Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, Piotr Pogonowski - dyrektor zarządzający Polonus oraz Anna Popek – dziennikarka.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 23 października, podczas VI Forum Promocji Turystycznej w Hotelu Polonia Palace.

Regulamin Konkursu - TUTAJ

Partnerami konkursu są: księgarnie podróżnicze ArtTravel.pl, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Agencja PR Art-Media, Agencja Informacyjna, Polonus
Fundatorami nagród byli: Agencja PR Art-Media, księgarnie podróżnicze ArtTravel.pl, IGHP, narodowy przewoźnik autokarowy Polonus.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.